Trebišov Nahlas

sl1
TREBIŠOV
Mesto, na ktorom
nám záleží
sl2
TREBIŠOV
Mesto, kde máme
domov
sl3
Hnutie
TREBIŠOV NAHLAS
sl4
TREBIŠOV
Mesto, na ktorom
nám záleží
sl5
TREBIŠOV
Mesto, kde máme
domov
sl6
Hnutie
TREBIŠOV NAHLAS
sl7
TREBIŠOV
Mesto, kde máme
domov
FB

Podľa mestskej polície v trebišovskej osade psov netýrajú

_medium_psy_osada.jpg

„Počas preverovania  neboli zistené žiadne skutočnosti, ktoré by nasvedčovali tomu, že v danom prípade  boli naplnené skutkové podstaty trestných činov  týrania alebo  zanedbania starostlivosti o zvieratá...“, napísal mimo iných výhovoriek Bc. Jindřich Sosna, zástupca zastupujúceho náčelníka (Trebišov totiž už tretí rok nemá riadne zvoleného náčelníka) Mestskej polície Trebišov - http://www.trebisov.sk/mestska-policia/zo-zapisnika/21255. Podľa trebišovskej mestskej polície bola asi reportáž  Kristíny Kövešovej – odvysielaná v relácii REFLEX vo štvrtok 19.4.2018 – vymyslená: http://videoarchiv.markiza.sk/video/reflex/cele-epizody/82424_reflex.

Navyše podľa katastrálnych máp to bolo v extraviláne mesta  a mestská polícia s tým nič nemá. Obhorené telá,  zviazané nohy zvierat a vyjadrenia Rómov o psích fakliach pre mestskú políciu nie sú dostatočné dôkazy. Navyše vraj nájdených bolo iba 8 uhynutých psov a 1 mačka a nie niekoľko desiatok, ako tvrdila redaktorka v reportáži. Zahrabané dôkazy – telá utýraných psov – vraj zahrabávali členovia rómskej poriadkovej služby. Na čí príkaz? Vykrúcačky priamo pred kamerou, pred celým Slovenskom, produkovali tí, ktorí mali chrániť občanov v celom meste v projekte Miestnej občianskej poriadkovej služby! Pritom si poriadok nevedia urobiť ani na vlastnom piesočku.

 

Takže Trebišov sa po aférach nezákonného vývozu odpadu z osady, syfilisu, rozkvitajúcej prostitúcie a brlohu mafie dostal na stránky našich a zahraničných médií aj kauzou týrania zvierat: http://tn.nova.cz/clanek/osada-ukryvala-pohrebiste-psu-za-jejich-smrti-mohou-stat-deti.html. Opäť je to z osady a v zvlášť negatívnom svetle. Pohoršujú sa nad tým tisíce ľudí, a to nie len milovníkov zvierat. A človek, ktorý v posledných komunálnych voľbách dostal v osade najvyšší počet hlasov a ktorý by k tomu mal najviac čo povedať, je – čuduj sa svete – ticho... Načo by sa vyjadroval, veď on je primátor! Na vyjadrovanie o kauzách v osade a čistenie tamojších nepríjemných situácii má predsa svojich ľudí.

 

Takto sme v Trebišove dopadli! Vývoz odpadu za štátne peniaze, syfilis, detská prostitúcia, týranie zvierat, telišky. A 1.000 voličov v osade bude v novembri opäť voliť primátora. Na zaplakanie.

: 1.593
(C) 2018 TREBIŠOV NAHLAS & ¶M
Trebišovské aktuality