Trebišov Nahlas

sl1
TREBIŠOV
Mesto, na ktorom
nám záleží
sl2
TREBIŠOV
Mesto, kde máme
domov
sl3
Hnutie
TREBIŠOV NAHLAS
sl4
TREBIŠOV
Mesto, na ktorom
nám záleží
sl5
TREBIŠOV
Mesto, kde máme
domov
sl6
Hnutie
TREBIŠOV NAHLAS
sl7
TREBIŠOV
Mesto, kde máme
domov
FB

TREBIŠOV NAHLAS - Občasník 1/2018

_medium_Logo nove oranzove -TN-sal biele.jpg

Milí Trebišovčania.

 

Je rok 2018 a TREBIŠOV NAHLAS pôsobí v našom meste už jedenásty rok. Za ten čas sme si získali mnoho priaznivcov a sympatizantov, ale – ako to už medzi ľuďmi chodí – aj veľa neprajníkov. Ak patríte do prvej skupiny, prosím, čítajte ďalej. Ak ste v druhej skupine, pokojne tento občasník odhoďte a prepáčte, že sme Vás jeho doručením obťažovali; myslite však na životné prostredie a nehádžte ho do obyčajného smetného koša, ale do kontajnera na triedený odpad; pravda, ak nejaký vo svojom blízkom okolí nájdete.

 

Ak teda čítate ďalej, viete, že pod značkou TREBIŠOV NAHLAS vystupujú Trebišovčania ako Vy, obyvatelia nášho mesta, ktorí tu bývajú, majú tu svoje rodiny, vychovávajú svoje deti, pracujú, smútia i zabávajú sa, skrátka – žijú tu. Nie sme politici. TREBIŠOV NAHLAS nie je žiadna uzatvorená skupina, organizácia, ani sekta. Samotné hnutie s týmto názvom má iba pár členov a slúži len na to, aby ste v komunálnych voľbách našich kandidátov na volebnom lístku ľahšie našli. Takmer nikto z našich mestských poslancov nie je členom hnutia, ale sú to nezávislí občania Trebišova, ktorých nespája stranícka poslušnosť a disciplína, ale rovnaké názory na veci verejné v našom meste.

 

Zaujíma nás dianie v Trebišove, lebo práve tu chceme ostať žiť a nechceme odtiaľto ujsť. Zaujíma nás budúcnosť nášho mesta a nie je nám jedno, čo sa u nás deje teraz a čo sa stane v najbližších rokoch. Nechceme, aby z Trebišova utekali naše deti. Ak si aj Vy prajete, aby bol Trebišov dobrým miestom na život pre všetkých svojich obyvateľov, zachovajte nám, prosím, svoju priazeň a podporu. V rokoch 2011-2014 sme mali možnosť priamo a výrazne ovplyvňovať veci verejné, keďže ste nášho kandidáta zvolili za primátora. Keď príde ten správny čas, ponúkneme Vám opäť svoje služby a Vy si nás budete môcť vybrať. Lebo my vieme o dobrých veciach pre Trebišov nielen hovoriť. Vieme veci nielen riešiť, ale aj vyriešiť. Vieme to urobiť.

 

: 331
(C) 2018 TREBIŠOV NAHLAS & ¶M
Trebišovské aktuality